.

.

New
1996 New York Yankees Светската Серија Елисејските Тим Потпиша Лилјак Дерек Jeter JSA ГРБ - Autographed MLB Лилјаци

1996 New York Yankees Светската Серија Елисејските Тим Потпиша Лилјак Дерек Jeter JSA ГРБ - Autographed MLB

DEN 914.40

Стока
Достапно.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Лилјаци. 1996 New York Yankees Светската Серија Елисејските Тим Потпиша Лилјак Дерек Jeter JSA ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дерек Jeter сувенири.New York Yankees сувенири.

Детали

Свеж

Избор на клиенти