.

.

New
Нано Лицето Господин Спреј Преносни USB Полнење Мини Лице Овлажнител Корисна Лицето Steamer Испарувач Nebulizer Atomizer за Eyelash Екстензии, Хидратација на Кожата, Шминка, Коса и

Нано Лицето Господин Спреј Преносни USB Полнење Мини Лице Овлажнител Корисна Лицето Steamer Испарувач Nebulizer

DEN 551.76

Стока
Достапно.

Хидратантен вашата кожа со нано sprayer ќе ви помогне да се намали брчките.Фина магла нема да влијае на очите, можете да спреј со отвори очите, ќе биде поатрактивен!.ZLi ME Нано Господин може да навлезат подлабоко во кожата од нормално вода господин и хидрат вашата кожа од дермисот layer.02~од 0,05 мм, и нормално влага не може лесно да влезат во порите и се апсорбира.ZLi ME Нано Лицето Sprayer се однесува нанотехношка да се прекине вода честички и генерира 9µm молекула големина која продира во кожата брзо, бидејќи дијаметар на човековите порите е за 0. 【Батерија нано господин спреј】 полнење преку USB кабелот вклучен во пакетот, тоа трае два часа за целосно полнење и може да обезбеди повеќе од 120 минути на животниот век на батеријата, кој е лесен, енергија-заштеда на енергија и еколошки.02~од 0,05 мм, и нормално влага не може лесно да влезат во порите и се апсорбира, па ние треба да ги користите нано господин спреј за да се заштити кожата и одржување на водениот баланс.На нано магла diffuser дури и може да се користи на сува коса да се направи frizzy косата мазна, придавам влогови на косата и да се спречи статички електрицитет.По порите се отворени, нега на кожата, како што се лицето маски и moisturizers ќе се апсорбира повеќе длабоко во кожата, да почне да се задржи вашата кожа хидриран сега, стареењето на кожата започнува од дехидратација!.Тенок и елегантен дизајн го прави лесно да се носат било каде и било кое време со тоа ставање во вашата чанта или во вашиот џеб.Тоа е достапен и за мажите и жените. 【Едноставен за употреба】 9 ml вода резервоарот може да се користи за 13 пати, кој помага да се одржи свежината на водата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти