.

.

New
Depilatory Хартија,100 Лист Коса Отстранување Восок Хартија Ленти,за Еднократна употреба Професионални Коса Отстранување Алатка Не-плетени Шанса Ленти,7.9 x 2.8

Depilatory Хартија,100 Лист Коса Отстранување Восок Хартија Ленти,за Еднократна употреба Професионални Коса

DEN 263.76

Стока
Достапно.

✡Безбедност Материјал : Направени од мека не-плетени,санитарен и за еднократна употреба,без штета за вашата кожа кога користите. ✡Дебели Издржливи : не-плетени, голема затегнувачка цврстина, мека и еластична, може да се користи со сите depilatory восок системи и нема посебни или солза за време на употреба. ✡На шанса ленти нуди разноврсна козметички алатка за практичноста на отстранување на влакна дома, и тоа е исто така добра за професионална употреба во Бањите и козметички салони. ✡ Соодветна Големина : Секој ампер отстранување на влакна, хартија е дизајниран со големина од 20 x 7cm/7.9" x 2.8" , совршена големина за големи области, исто така, може да се намали на било големина за употреба на помали области. ✡Апликација област : Арм, пазувите, нозете и така натаму, направи за сите мека коса отстранување на восоци.За Нозете, Телото и Лицето Hair No треба да се загрее пред use Suitable за сите видови на skin Size : 20* 7 см (100 x Не-плетени отстранување на Влакна, хартија)(треба да се купат восок urself)Пакет се Вклучени : 100 x Не-плетени отстранување на Влакна хартија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти