.

.

New
Uxcell a11052000ux0387 Количка 2.5 Дијаметар Светло Должност Вртливата Врвот Плоча Индустриски Рициново

Uxcell a11052000ux0387 Количка 2.5 Дијаметар Светло Должност Вртливата Врвот Плоча Индустриски Рициново

DEN 407.76

Стока
Достапно.

Име на производ : топ плоча рициново; Тип : 360 степени зглобот, светло должност.Големина на тркало : 6.3 x 2.5 cm/2.5" x 1"(d*t);плоча големина : 7 x 5.8 cm/2.8" x 2.3"(L*w).Вкупна висина : 8cm/3.1";инсталирате дупка Кол. : 0.8 cm/0.3".Материјал : polypropylen, метално; Боја : Сребро на ѕвонење, white.Net тежина : 202 G;Пакет Содржина : 1 x вртливата врвот плоча рициново. 360 вртливата вид, рамно врвот плоча, се движат флексибилни, индустриски светло должност рициново ролери.Користи широко за мебел, рака количка, количка, апарати опрема.

Детали

Свеж

Избор на клиенти