.

.

New
SSMDYLYM Рачно Ткаени Правоаголна Ратан Плетен Кошница Овошје Ужина Чај Леб Пикник Козметички Складирање Кутија Кујна Материјали Домаќинство Алатки

SSMDYLYM Рачно Ткаени Правоаголна Ратан Плетен Кошница Овошје Ужина Чај Леб Пикник Козметички Складирање Кутија

DEN 3469.44

Стока
Достапно.

Ова овошје лента е рачно ткаени диви трска, високо квалитетни материјали,.Edge е мазна, без дополнителни burrs, совршен занаетот.Секој детаљ е внимателно ткаени, површината се чисти.Складирање кутија е симпатична, гроздобер, може да се стави чај / закуски / тесто / суво овошје / орев / дребулии во него ,или чување на некои накит украси.Погодно да се продавница, но лесно да се носат.

Детали

Свеж

Избор на клиенти