.

.

New
UXZDX Рачно Ткаени Складирање Овошје Кошница, Зеленчук, Леб Складирање Кошница со Капак, Фах Овошје Кошница

UXZDX Рачно Ткаени Складирање Овошје Кошница, Зеленчук, Леб Складирање Кошница со Капак, Фах Овошје Кошница

DEN 3420.24

Стока
Достапно.

Рачно ткаени од природни материјали, може да го додадете чувство на природата на секоја соба и е лесно да се носат.На примамливо табела распоред е погодна за одмор јадење, совршена домашна декорација, и таписерии Божиќ подарок за водителка или невестата.Карактеристики : леб складирање кошеви, рачно ткаени леб коцки, мулти-функционални рачно изработени одмори плата, класичен предмети за домаќинството.Погоден за сервирање храна, овошје, кафе, десерт, леб, торта, вечера, појадок, партија бар, итн.Примена предмет : складирање овошје леб услуга, рачно ткаени овошје послужавник, рачно изработени фах послужавник, ретро класичен реквизити.Рачно ткаени од природни материјали, може да го додадете чувство на природата на секоја соба и е лесно да се носат.На примамливо табела распоред е погодна за одмор јадење, совршена домашна декорација, и таписерии Божиќ подарок за водителка или невестата.Карактеристики : леб складирање кошеви, рачно ткаени леб коцки, мулти-функционални рачно изработени одмори плата, класичен предмети за домаќинството.Погоден за сервирање храна, овошје, кафе, десерт, леб, торта, вечера, појадок, партија бар, итн.Примена предмет : складирање овошје леб услуга, рачно ткаени овошје послужавник, рачно изработени фах послужавник, ретро класичен реквизити.Име : Складирање Basket Material : Rattan Color : како што е прикажано во figure Approximate големина : шасија 35*28*3cm; опфаќаат : 32.5*15*3.7 cmnotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само во главниот производ се продава, други украси не се продаваат.Листа : 1*basket Easy да се користи, свитлива дизајн е лесно да се носат.

Детали

Свеж

Избор на клиенти