.

.

New
EYHLKM Рачно Ткаени Правоаголна Ратан Плетен Кошница Снек Леб Пикник Козметички Складирање Кутија Кујна Материјали Домаќинство Алатки

EYHLKM Рачно Ткаени Правоаголна Ратан Плетен Кошница Снек Леб Пикник Козметички Складирање Кутија Кујна Материјали

DEN 3449.04

Стока
Достапно.

Шарки Капак : го прави лесно да се отвораат и затвораат.Материјали : за складирање кошница направени од природна трева со рака knotting, има голем капацитет и е мека, но ја задржува својата форма.Голем Капацитет : Оваа кошница има три мали оддели кои може да се користи за сортирање предмети, како на пример, играчки и детски gadgets,.Красат Вашата Дневна Соба : нашата практична натопена кошница има многу простор и држи вашиот плакар и простор за складирање чисти и uncluttered.Тоа Повеќе Отколку Само да се Потсетиме : Тоа е природен и рустикален стил дека процесот на дишење на свеж воздух на природата и вклучува природен шарм во вашиот дом живот.Шарки Капак : го прави лесно да се отвори и close Materials : складирање кошница направени од природна трева со рака knotting, има голем капацитет и е мека, но ја задржува својата форма.Голем Капацитет : Оваа кошница има три мали оддели кои може да се користи за сортирање предмети, како на пример, играчки и детски gadgets,.Красат Вашата Дневна Соба : нашата практична натопена кошница има многу простор и држи вашиот плакар и простор за складирање чисти и uncluttered.Тоа Повеќе Отколку Само да се Потсетиме : Тоа е природен и рустикален стил дека процесот на дишење на свеж воздух на природата и вклучува природен шарм во вашиот дом живот.Опис : Нејзините солиден ткаенина надворешноста withstands со текот на времето, дури и со секојдневна употреба, и е одличен избор за деца, тинејџери и adults Specification : Боја : yellow Material : Seaweedsize : 230*130*80mm Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пикник basket The големината на производ се мери рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Детали

Color:
yellow
Material:
Seaweed
size:
230*130*80mm
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :
Package Includes:
1 x Picnic basket :
The size of the product is measured manually, and the error of the size is inevitable. If you are particularly concerned, please take it carefully. :
Свеж

Избор на клиенти