.

.

New
YCZDG Круг Ретро Железо Уметност Складирање Кошница Кујна Овошје Леб Железо Фах Храна Пикник Дребулии Складирање Кошница

YCZDG Круг Ретро Железо Уметност Складирање Кошница Кујна Овошје Леб Железо Фах Храна Пикник Дребулии Складирање

DEN 3429.84

Стока
Достапно.

Круг железо уметност складирање послужавник, единствен златен раб, дизајн, убава и издржливи.Тоа има ретро изглед и широк опсег на употреба.Тоа може да се користи за леб, овошје или други видови на храна.Погодни за семејства, свадби итн.Тоа може да се користи како домаќинство послужавник или декоративен послужавник.Примена : се Користи за домаќинство складирање на кујна храна, пикник леб и дребулии.Круг железо уметност складирање послужавник, единствен златен раб, дизајн, убава и издржливи.Тоа има ретро изглед и широк опсег на употреба.Тоа може да се користи за леб, овошје или други видови на храна.Погодни за семејства, свадби итн.Тоа може да се користи како домаќинство послужавник или декоративен послужавник.Примена : се Користи за домаќинство складирање на кујна храна, пикник леб и дребулии.Име : Складирање Basket Material : Iron Color : како што е прикажано во figurenotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само во главниот производ се продава, други украси не се продаваат.Листа : 1*кошница.

Детали

Свеж

Избор на клиенти