.

.

New
YCZDG 1 Плетен Овошје Кошница Леб Кошница Кујна Складирање Сина, апарати за Домаќинство Овошје Кошница Леб

YCZDG 1 Плетен Овошје Кошница Леб Кошница Кујна Складирање Сина, апарати за Домаќинство Овошје Кошница Леб

DEN 3420.48

Стока
Достапно.

На мултифункционален кошница може да се користи за чување на овошје, леб, и други предмети.Направени од високо-квалитет плетен материјал, издржлив.Плетен кошница, исто така, е креативен украс за вашата дневна соба, бар и на други места.На пациентот кошница може да се исцеди водата од овошје и се чува на суво овошје.Можете да ги испратите овие кошеви, како подароци на вашите пријатели и семејството.На мултифункционален кошница може да се користи за чување на овошје, леб, и други предмети.Направени од високо-квалитет плетен материјал, издржлив.Плетен кошница, исто така, е креативен украс за вашата дневна соба, бар и на други места.На пациентот кошница може да се исцеди водата од овошје и се чува на суво овошје.Можете да ги испратите овие кошеви, како подароци на вашите пријатели и семејството.Име : Складирање Basket Material : Wicker Color : како што е прикажано во figure Size : дијаметар 30c M висока 9c Mnotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само во главниот производ се продава, други украси не се продаваат.Листа : 1*кошница.

Детали

Свеж

Избор на клиенти