.

.

New
Благодет ПУЛПА Силикони Внесувач и Бебето Teething, Розова/Blursh

Благодет ПУЛПА Силикони Внесувач и Бебето Teething, Розова/Blursh

DEN 167.76

Стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мека-силиконска маска им овозможува на бебето да се само-довод на овошје и зеленчук преку мали дупки.Може да се користи со разладени храна за teething бебиња внатрешни работи МАТИЧНИ сили храна кон Фидер дупки.Брзи предвремени прстен овозможува лесно собранието.Мали се справи со е совршен за бебето сфати.Се справи со лесно придава на tether.Мека-силиконска маска им овозможува на бебето да се само-довод на овошје и зеленчук преку мали дупки.Може да се користи со разладени храна за teething бебиња.Внатрешни работи матични сили храна кон фидер дупки.Брзи предвремени прстен овозможува лесно собранието.Мали се справи со е совршен за babys сфати.Се справи со лесно придава на tether.Силиконски лесно може да се исчисти.Препорачана возраст : 6m+.Направени без BPA или PVC.Димензии : 4.9" x 1.9" x 1.5".Џвакање на оваа.Ние не значи да ја устата надвор, но да бидеме реални за тоа како мрежа задолжени за хранење телиња може да биде вистински хаос и тешко да се исчисти.Нашите силикони teething Фидер има некои залак за тоа; што лесно хранење со нејзината внатрешност на фирмата потекнуваат дека силите на храна од каде бебиња може да се дојде до тоа.Тоа е едноставно да се чисти и потрајни од мрежа задолжени за хранење телиња.Благодет целосно има рачка на бебето е снек време и кога нешто е ова добро, Ние мислиме дека тоа е во ред да се добие малку mouthy за тоа.Ние не значи да ја устата надвор, но овозможува да се биде вистински за тоа како мрежа задолжени за хранење телиња може да биде вистински хаос и тешко да се исчисти.Нашите силикони teething фидер има некои залак за тоа; што лесно хранење со нејзината внатрешност на фирмата потекнуваат дека силите на храна од каде бебиња може да се дојде до тоа.Својот едноставен за чистење и потрајни од мрежа задолжени за хранење телиња.Благодет целосно има рачка на babys снек време и кога нешто е ова добро, ние мислиме дека нејзиниот ред за да се добие малку mouthy за тоа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти