.

.

New
Бела Tunno Прашувам Лажици - Мека Бебе Лажица Постави Безбеден за Бебе Teething & Деца Лажици, Храна-Одделение BPA Free Силикони Само Хранење Лажица 2pk, Сос Страшни/Победник Пи?

Бела Tunno Прашувам Лажици - Мека Бебе Лажица Постави Безбеден за Бебе Teething & Деца Лажици, Храна-Одделение

DEN 2167.20

Стока
Достапно.

МАЈКА ДИЗАЈНИРАНИ : Бела Tunno е ергономски дизајн се одликува со лесна контрола се справи со што ги прави совршени за самостојно хранење лажици за бебиња и мали деца.Нашето бебе лажици се одликува со личноста, мека на бебето непцата, и вашиот оброк од суштинско значење.ОДЛИЧНО ЗА TEETHING : Нашето бебе хранење лажица е мека на вашето дете за џвакање и двојки како силикони teether.Овие првата фаза бебе лажици беа направени за малку раце и ги охрабруваат самостојно хранење за време на оброци. 100% БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : Секое бебе хранење лажица се направени од храна одделение силиконски дека е безбеден за вашите малку да се користи секојдневно.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : храна одделение силиконски материјал е лесно да се чисти и совршен за патување.Едноставно ги силикони бебе лажица со сапун и вода или да се стави во машина за миење садови.ДАВАЊЕ НАЗАД : Во Бела Tunno, ние сакаме да се направи светот подобро и ние да изберат да го направите ова со хранењето гладни деца.Ние сме посветени на давање на еден оброк на детето за секој производ, продадени преку нашето партнерство со Хранење Америка.Нашите Прашувам Лажици се одликува со личност и да се координираат назад на нашиот најважен оброк.Дизајнирана со лесен за контрола и мека на непцата.За секој производ, продадени, Бела Tunno донира 1 оброк 1 дете во Америка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти