.

.

New
ОСКА КОМУНИКАЦИЈА INC P1344 ФИКСНА CAM/ЗАТВОРЕН ОТВОРЕНО ВРВЕН КВАЛИТЕТ на СЛИКА P1344

ОСКА КОМУНИКАЦИЈА INC P1344 ФИКСНА CAM/ЗАТВОРЕН ОТВОРЕНО ВРВЕН КВАЛИТЕТ на СЛИКА P1344

DEN 9552.00
DEN 9576.00

Стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 1 Мегапикселна. 720 P HD.Day & Night.Micro SD слот.двонасочна аудио.

Детали

Свеж

Избор на клиенти