.

.

New
Крпа Носителот Мат Црно, Агол Едноставна Нерѓосувачки Челик Бања Рака Крпа Багажник, Плоштад Крпа Прстен за Ѕид, 7.09-Инчен

Крпа Носителот Мат Црно, Агол Едноставна Нерѓосувачки Челик Бања Рака Крпа Багажник, Плоштад Крпа Прстен за

DEN 420.00

Стока
Достапно.

ИСКЛУЧИТЕЛНА УЛТРА-МОДЕРНИОТ ДИЗАЈН : simplistically и геометриски квадратна форма испорачува минималистички начин на живот, лесно се надополнуваат вашиот постоечки дома декор со разбраното дизајн.НАМЕРНО И УДОБЕН : плоштадот и директно бар лесно да се држи рака крпа, се соочуваат со крпа, сад партал, шалови, врски или други работи во рамките на арм е на дофат, крпи остане на носителот без зачестеноста нагоре.ЦВРСТА И КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА : премија од нерѓосувачки челик со еко-пријателски мат црна заврши за издржливост, поминува 48 часа на сол спреј тест за извоз стандарди, не е лесно да исчезнат или кора од надвор.ФИКСНА ДИЗАЈН т зглобот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти