.

.

New
23.6 Инчен Бранеа Никел Крпа Бар Багажник, SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Носител на Должност Крпа Рек Ѕид Монтирани Тешки за Бања, Кујна

23.6 Инчен Бранеа Никел Крпа Бар Багажник, SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Носител на Должност

DEN 623.76

Стока
Достапно.

【Премиум Материјалот】 Изградени од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, 100% Rustproof крпа барови обезбеди лесен пристап и прикажување на крпи и washcloths за вашите заштитници. 【МОДЕРЕН ДИЗАЈН】 Уникатен Плоштадот дизајн со чисти линии и здрав изградба и Брусен Никел Хром површината додаде модни елементи кои ги носи топол изглед на вашиот тоалет. 【Широко се користи】Крпа носителот погоден за бањи, кујни, farmhouse, хотел, RVs, campers, чамци и кабини, и сл.Додадете една убава нова боја во вашиот дом. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】SUS304 нерѓосувачки крпа бар со квадратна основа инсталација направи постабилна.Доаѓа со сите додатоци за монтирање е потребно, премија од не ' рѓосувачки челик завртки и врвен квалитет на заштита кои се на добар квалитет и завртки се сокриени дека дава повеќе чист и атрактивен изглед. 【должина 】Бар должина : 23.6 инчен, Употреблива должина : 21.8 инчен, Ширина : 3.15 инчен, Висина : 2.16 инч.Од Cycism Solid метална конструкција,SUS304 ќе НЕ rust Beautiful и елегантен look Heavy должност дизајн со Висок квалитет,Сокриени screws Organize и ги Красат во Еден Лесен Step Wall Монтирани да ги искористат Предностите на Неискористениот Ѕид Простор Низ Вашиот Дом ќе го направите Вашиот Дом Изгледа Помалку cluttered SPECIFICATIONS : -Материјал : Нерѓосувачки Челик SUS304-Стил : Современи-Заврши : Бранеа Никел Заврши-Инсталација Метод : Ѕид-монтирани со завртки-Должина на : 23.6"(целина)/ 22"(бар)Пакетот Вклучува-1 x Една Крпа Бар-Хардвер pack If не сте целосно задоволни, контактирајте со нас веднаш да ја поправат проблемот.Ние знаеме што ќе ги сакам, но ако не, да ги испратите назад за целосна наплата на вашата набавка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти