.

.

New
Brilhante Крпа Полици за Бања Замав Надвор Крпа Полици за Бања,Кујна Држачот за Ѕид за правилно Поставена Крпа Барови со Куки 5-Рака(Бела)

Brilhante Крпа Полици за Бања Замав Надвор Крпа Полици за Бања,Кујна Држачот за Ѕид за правилно Поставена Крпа

DEN 359.76

Стока
Достапно.

Должината на овој Вртливата Крпа Бар за Рака = 31 cm /12.2 инч.Флексибилни : На прилагодливи оружје може да се ротира до 180 степени слободно да се избегне влажни и суви крпи допирање заедно.Издржливи : Ова Крпи Рек дизајниран со 5 оружје кои се грижиме за повеќето бања крпи за складирање потреби, суров материјал избор на оваа Крпа Управување со супериорен квалитет на пластика, која има висока јачина, леснотија, и rustproof за долгорочна употреба.Мулти-цел : 5 Бар Крпи Рек кои можат да се откажам пешкири, облека, бања топки истовремено да се задоволат дневните потреби.Тоа го прави собата повеќе среди, погоден за бања, кујна, или надвор од вратата.Стилски : Модерен минималистички стил , изградба на дневна гребнатини, корозија и tarnishing, долготрајна употреба.Елегантен изглед е идеален за секој стил на ентериер.Предмети : Крпа racks Specification : - Материјал : Висок квалитет Пластика - Size : 32 x 25 см / 12.2 x 9.8 инчен - Стил : Едноставен и модерен - Погоден за : бања, kitchen Instructions : - Две инсталација методи : 1.Вежба (Завртка вклучени)Погоден за : Цемент ѕидот, ѕидот со позадина, гипс ѕид, насликани wall2.Не Drill Suitable за : Керамички плочки, мермер ѕид, метални ѕид, дрво wall After Продажниот Опис : На производ обезбедува бесплатна услуга за замена.Ако имате било какви проблеми со крпа бар прифатите, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

- Material:
High quality Plastic- Size
Свеж

Избор на клиенти