.

.

New
4 ПАРЧИЊА Бања Хардвер Собата, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Крпа Бар во Собата Вклучуваат 16 Бања Пешкир Рек +Крпа Прстен + Тоалет Хартија Носителот + Облека Крпа Куки Ба?

4 ПАРЧИЊА Бања Хардвер Собата, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Крпа Бар во Собата Вклучуваат 16 Бања Пешкир Рек

DEN 647.76

Стока
Достапно.

【4 Парчиња Бања Хардвер Собата】 : Оваа бања хардверски додатоци вклучува 1* 16" крпа бар,1* 7.9" крпа прстен, 1* 5.9" тоалетна хартија носителот и 1* мултифункционален облека кука.Максимална тежина капацитети се движат од 11-22 Lbs (5-10kgs), ги задоволат различните потреби во секојдневниот живот. 【Издржлив Материјал & Елегантни Површината】 : Направен од SUS 304 од не 'рѓосувачки челик кој може да му одолее на гребење,' рѓа и корозија во влажна средина.Без остри рабови, безбедно виси bathrobe, бања пешкир, панталони и кошула, бански костуми perfect, палта, кеси, туш caddy или други работи. 【Минималистички Стил и Широка Примена】 : Елегантен и едноставни линии и убава apperance додадете повеќе модерни елементи.Совршен за бања, паркинг (надворешен туш и преобликува бања плакарот, кујната кабинет, перална, бојадисана итн. 【Лесно Да Се Инсталира & Трајни】 : Сокриени Завртка Планината, Ѕид.Ние нудиме сите завртки додатоци потребни за инсталација плус intallation настава во пакетот, не грижете се за тоа како да се инсталира.Или можете да ни e-mail за да инсталирате видео. 【Не постои Ризик Купување & Грижат Услуга】Ние обезбеди 30 дена наплата и 12 месеци гаранција, ако имате било какви сомнежи или проблеми, ве молиме контактирајте со нас во секое време, преку, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Детали

Свеж

Избор на клиенти