.

.

New
Црна Бања Додатоци во Собата, 6-Pack Лепило Крпа Бар, Крпа Прстен, Тоалетна Хартија Носителот, Сапун Јадење, Жилет Носителот Туш Куки, Бања Хардвер Собата, Рака Крпа Нос

Црна Бања Додатоци во Собата, 6-Pack Лепило Крпа Бар, Крпа Прстен, Тоалетна Хартија Носителот, Сапун Јадење,

DEN 645.60

Стока
Достапно.

❤️【СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА】Бања Хардверски Додатоци за Поставување ви овозможува сеопфатно решение за бесење пешкири, облека, сапун, тоалетна хартија, жилет, приклучок, итн. ????【СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ】Производи се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, која може да се обезбеди водоотпорен и rustproof, и ние и ветуваме на нераспаднати и доживотна гаранција за квалитет. ????【ФИРМА ЛЕПЛИВОСТА】Внимателно избрани висока класа лепливи ленти се обезбеди траен адхезија и силна товарот капацитет.Веќе се држат време, посилни adhesiveness. ????【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】Не треба да се вежба дупки!Вие само треба да се откине лепило филм, се држи производот на право место и притиснете за некое време, за да ја завршите инсталацијата. ????【ПОВЕЌЕ СЦЕНАРИЈА】Погоден за различни декорација стилови, повеќето рамни и цврсти површини, на пример, мермер, плочки, стакло, дрво, метал итн.во купатило, кујна, спална соба, итн. ????【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】ќе добие кутија внимателно пакувани производи, вклучувајќи 1 крпа бар, 1 крпа прстен, 1 тоалет хартија носителот, 1 сапун јадење, 2 куки и некои дополнителни резервни лепила. ❤️【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】Професионална услуга по продажбата и безусловна политика на враќање за да се обезбеди 100% вашето задоволство.Ве молиме да бидат сигурни да се купи Деветнаесет Air производи и се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.

Детали

Свеж

Избор на клиенти