.

.

New
Midanya 4 Парче Бања Хардвер Собата Црна Леано Железо Тоалетот Додаток За Полнење 16 Инчен Крпа Бар 6 Инчен Тоалетна Хартија Носителот Двојна Облека Куки Селски Додатоц?

Midanya 4 Парче Бања Хардвер Собата Црна Леано Железо Тоалетот Додаток За Полнење 16 Инчен Крпа Бар 6 Инчен

DEN 527.76

Стока
Достапно.

【Посебни Карактеристики】 : комплет вклучува 16 инчен крпа бар, 2 облека куки, и 6 инчен тоалетна хартија држачот.Погодна да се откажам сите видови на облека.Изградена од исклучително цврсти и издржливи материјали.Одличен за бесење облека или палта или крпа.Ова е 4 Парче Бања Хардвер за Полнење, вклучувајќи 16 Инчен Крпа Бар,6 инчен Тоалетна Хартија Носителот и две Облека Куки.Изградена од цврсти и издржливи железо. 【Одличен Материјал】 : Гроздобер реални црна метална цевка надополнува солиден индустриски, селски, и еклектична decors. 【Издржлив Дизајн】 : 4-парче бања тела утврдени во рустикален стил црн индустриски цевки оркестарот, идеален за индустриски селски бања оркестарот.Electroplated челик изгледа трајни и стилски во секое дома декор.Оваа целосна ѕид монтирани четири парче сет со висок квалитет, создава совршена естетска во секоја соба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти