.

.

New
Fogoodecor Мачка Супер Меки Топло Ќебе, Рака Подготвени Мачки Шема Миленичиња Куќа Игра со Глувчето и Топката од Предиво Кадифен Руно Ќебе за Кревет, 90 x 70 Црн Тен Море Зе?

Fogoodecor Мачка Супер Меки Топло Ќебе, Рака Подготвени Мачки Шема Миленичиња Куќа Игра со Глувчето и Топката

DEN 1759.20

Стока
Достапно.

Изградба : На фланелен боксери руно ќебе е изградена со висок квалитет полиестер, и уредни бода подобрување на силни врски на шевовите, која е одржување на топло и непречено да се допира.Топло & Мека : На фланелен боксери руно ќебе овозможува да се добие чувство на топлина и удобност со исклучително луксузен мека и меки ќебе, која е погодна за зима патувате, backpacking или за употреба во воздух состојба соба.Издржливи : ќебе е издржлив.Тоа е навремено и згаснат отпорни, не пролевање.Ќебе Големина : Достапен во различни големини.Тоа е добар избор за кревет, тренер, троседот, автомобил и ariplane.Измијте & се Грижи За : трајни кревет ќебе е лесно да се грижи за.Машина за миење со ладна вода и нежно кружете.Се исуши или собори сува на ниска топлина.Не кајгана.Нашите фланелен боксери руно ќебе посветува на обезбедување на вас и вашето семејство одлична ноќна искуство со мека и нежна допирање, носи топлината и здравјето на вашиот простор за живеење.На фланелен боксери руно ќебе со едноставен, но елегантен елегантен дизајн, кој е совршен како декоративни прилог на секоја соба.Нашите фланелен боксери руно ќебе е мека, издржлива и пријатна.Нејзините дише текстура прави ќебе совршен за кауч, кревет, автомобил и авион кога snuggling или релаксирачки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти