.

.

New
JUSTYINGKAI 8мм месо тело Дрво Планирање Чистење Рутер Малку Дрво Мелење Машина Вежба Малку Машина за Моќ Slotting Средување на Машина Алатки, мелење Машина

JUSTYINGKAI 8мм месо тело Дрво Планирање Чистење Рутер Малку Дрво Мелење Машина Вежба Малку Машина за Моќ Slotting

DEN 1836.00

Стока
Достапно.

Издржливи во употреба.издржливи и практичен за употреба.Направени од високо квалитетни материјали. 100% сосема нов и висок квалитет.лесен за употреба.Спецификација : Бренд new Type : Рутер Bit Material : Тешко Alloy Size : Прибл. 8мм * 57mm Shank Дијаметар : Прибл. 8mm Scope на примена : Дома дрво slotting и расчистување на алати, кроење машина accessorie.Пакет се Вклучени : 1 * Рутер Bit Note : ве Молиме овозможи ситни deviationdue за рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори во секој компјутер, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детали

Brand new :
Type:
Router Bit
Material:
Hard Alloy
Size:
Approx. 8mm * 57mm
Shank Diameter:
Approx. 8mm
Scope of application:
Home woodworking slotting and clearing tools, trimming machine accessorie.
Package Included:
1 * Router Bit :
Please allow minor deviationdue to manual measurement. :
Due to the difference between different monitors in each computer, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Свеж

Избор на клиенти