.

.

New
Божиќ Mens Поврзана Џемпер Облека За Еднократна Гради База Плетени Јакна Зимска Мажите Секојдневен Топло Turtleneck Суичери Блузи

Божиќ Mens Поврзана Џемпер Облека За Еднократна Гради База Плетени Јакна Зимска Мажите Секојдневен Топло Turtleneck

DEN 1093.92

Стока
Достапно.

✿【Материјал】Овие облека направен од висок квалитет на лесен и дише материјали, обезбедува зголемена удобност и што го прави повеќе дише и издржливи.✿✿pullover џемпери за жените квартал zip pullover мажите квартал zip pullover жените 1/4 zip pullover mens pullover качулка мажите pullover дуксери за жените pullover џемпери за мажи pullover дуксери за жените.Тоа е топло, удобно, анти-бледнее, анти-смалуваат, анти-навремено и тоа исто така обезбедува стабилен квалитет. ✿【Големина】Големина избор е за вашиот референца само. ✿✿Големина на Табелата✿✿✤се препорачува производ големина се за референца , ве молиме следете ги нашите големина на сликата внимателно пред да го купат.Тоа исто така може да ја заврши својата облека за одмор партии или семејство Божиќ фотографии.Изберете неутрален детергент.✿✿pullover качулка мажите графички сива pullover качулка мажите pullover качулка мажи со дизајн pullover качулка мажите 4xl pullover качулка мажи големи и високи pullover качулка мажите памук mens дуксери pullover.лесни мека ткаенина за удобен, лесно да се носат, без брчки.Сезона : Есен/Зима Стил : Мода,Фитинг Секојдневен стил : Џемпер Повод : Отворено,Чисто,Daily The стилски дизајн покажува вашиот taste Suitable за повик за wear Washing мерки на претпазливост : нормален рака мие, машина за миење, ✤Препорачува 30° вода да се измијат. ✿【Повод】Овие џемпер pullover облека е совршен за Пролет, Есен, Зима, Забава, Повик, Секојдневно Носи, Одмор, Дома, на Улица-носат и така натаму.✿✿квартал zip pullover жените плус големина преголеми 1/4 zip pullover mens џемпер руно лесни sweatshirt големи и високи 1/4 zip pullover mens со џебови pullover качулка мажите црна pullover качулка мажите.За да видите повеќе детали, ве молиме да проверите на нашата големината на сликата пред да нарачате. ✿【Перење】Препорачува 30° вода да се измијат.Карактеристики : 1. ✿✿✿✿✿ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LJHH ПРОДАВНИЦА✿✿✿✿✿✿✿ Убаво Облека ✿^ _ ^✿ Убаво Џемпер ✿✿✿✿Овие облека се најдобри идеал за себе, вашите пријатели, родители, сопружници и сите вашите најблиски како одличен подарок за роденден, Божиќ партија или било кои други посебни датум.и можат да се комбинираат во различни стилови.Памук Смеса.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни enought за вашето секојдневно носење. ✿【Совршен Подарок】Овие pullover џемпер облека го прави совршен подарок за родители, пријатели и љубители на Божиќ.Специјален дизајн се направи повеќе привлечна.Ако сакате да се облекуваат повеќе лабаво, ние ви препорачуваме изборот поголем големина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти