.

.

New
CADMUS Мажите Тренингот Салата Мускулите Резервоарот Врвот со Маскирани Маица без Ракави 2 Пакети

CADMUS Мажите Тренингот Салата Мускулите Резервоарот Врвот со Маскирани Маица без Ракави 2 Пакети

DEN 285.12

Стока
Достапно.

100% Полиестер.Мека, дише и дпи-одговара влага-wicking mesh ткаенини ти ги сува и удобно.Лабава одговара, без Ракави дизајн им овозможува на природен опсег на движење, Опремени се Прави Удобно Овозможува Простор за Здив и да Останете Кул.Без ракави салата дуксери одлична за сите годишни времиња, и може да се носи за тренингот или во слободното време во текот на целиот ден долго.Мускулите резервоарот врвот за bodybuilders, салата fanatics, и луѓето со мускулести атлетик physiques.Наменета за сите сезони(обука, Салата, бејзбол, кошарка, фудбал, Американски фудбал, Bodybuilding, Клеча, тежина обука, циклус, јога, фитнес, фитнес).Ние сме Cadmus We дизајн доаѓа од нашата пракса¡ªwhat ние треба и да се погледне for COMPRESSION ХУЛАХОПКИ за да се заштити од мускулите траума за време на обуката.Обезбедува поддршка на горниот дел од ногата на мускулите и намалување на мускулната вибрации.РЕКРЕАЦИЈА СПОРТСКА ОБЛЕКА имаат напредни Единствена мрежа дизајн, Дише, мека и влага-wicking ткаенина да ви се исуши и comfortable QUICK СУВА УДОБНО ДИЗАЈН дише и влага wicking да се задржи пот далеку и сува брзо.Лесен и еластичен материјал, за зголемување на комфорот и широк опсег на движење.ПОБРЗО загревање пред-вежба и поголема моќ излез за да се зголеми ефикасноста.СОВРШЕНА ОПЦИЈА да се Премине Обука, Вежбање, Дигање Фудбал, кошарка, Фудбал, Бејзбол, Кошарка, Голф, Хокеј, Тенис, Трчање, Одење, Фитнес, Вежби, Јога и се натпреваруваат во сите временски услови спортови и активности.Се излади во текот на летото со задржување на топлина во зима.

Детали

Свеж

Избор на клиенти