.

.

New
THTHT 925 Sterling Silver Hairpin Коса Стап Ретро Кинески Двојно Праска Бисер Класичната Женски Темперамент Невестата Коса Додатоци за Декорација Фиксна

THTHT 925 Sterling Silver Hairpin Коса Стап Ретро Кинески Двојно Праска Бисер Класичната Женски Темперамент

DEN 1447.92

Стока
Достапно.

*Големина : 14 см. * Сребро коса стап е симбол на идентитетот вкус.Инкрустирани jade накит е симбол на nobleness.Класичната жените се повеќе атрактивни и изпускам елегантен самовила темперамент. *Се применува за повеќето жени со различни стилови на косата; поврзано со Кинески стапчиња за јадење-стил тркалезни глави, или навива со дебели кадрици.Погоден за секоја боја на косата, многу погодна за долга коса. * Ретро дизајн, лесен за употреба, лесно за да ја направите вашата фризура. * Ова е вечен стил со елегантен декор.Тие може да се користи на дневна основа, или за исклучителна луксузни активности.Си одам дома секој ден, свадба, танц, невестата.Кога ќе го носите секаде, тоа изгледа фасцинантен и победи вашите комплименти.Ви даде уникатен подарок, како и вашите најблиски, пријателите, семејството и повеќе.Тие ќе се допаѓа многу. 1.

Детали

Свеж

Избор на клиенти