.

.

New
XKAOL 5pcs Multicolor Headband Девојка Hairband Роденден Headwear Бонус за Партија Услуги Коса Додатоци (Боја : Бела)

XKAOL 5pcs Multicolor Headband Девојка Hairband Роденден Headwear Бонус за Партија Услуги Коса Додатоци (Боја

DEN 3963.84

Стока
Достапно.

Headbands се убави потреба за одмор страни.Погодна за возрасни и деца, мала тежина, удобно да го користите.Алатка за фенси облека партија, замислете светла сцена пред вашите очи.Тоа е идеален подарок за семејство или пријатели.Можете да го носат и да правите фотографии кога ќе се дружи со пријателите на разни фестивали или други настани.Headbands се убави потреба за одмор страни.Погодна за возрасни и деца, мала тежина, удобно да го користите.Алатка за фенси облека партија, замислете светла сцена пред вашите очи.Тоа е идеален подарок за семејство или пријатели.Можете да го носат и да правите фотографии кога ќе се дружи со пријателите на разни фестивали или други настани.Боја : како shown Package вклучува : 1 * Светлосен коса accessoriesremind : 1. Поради светлосни ефекти, display brightness/contrast settings, итн., бојата на сликата ќе биде малку различен од вистинскиот производ.Освен за главните производи на сликата, и други додатоци не се за продажба, ви благодарам.2. Прирачник мерења на локации, може да има отстапување од 1-2 cm.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака.Ние ќе одговори и да ви овозможи со најдобра услуга.Забелешка : Прирачник за мерење, постојат 1-2cm грешка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти