.

.

New
Стаорец Опашка Чешел Разделба Чешли за Плетење на Косата Јаглерод Стил Чешел Челик Pin Карбонски Влакна Отпорни на Топлина Надразнување Чешли Берберот Чешли со 3 Па?

Стаорец Опашка Чешел Разделба Чешли за Плетење на Косата Јаглерод Стил Чешел Челик Pin Карбонски Влакна Отпорни

DEN 167.76

Стока
Достапно.

Ќе добиете : пакетот вклучува 1 парче на јаглерод стил, чешел и 3 парчиња од пластични стилизирање на косата клипови, големината на косата клип е 11.2 x 1,5 см/ 4.5 х 0.6 инчи, кој е погоден за вас да се создаде различни фризури со себе.Сигурен материјал : овој стаорец опашка чешел е направен од јаглерод, кој е лесен и флексибилен за работа, со убаво анти-статички и отпорни на топлина карактеристики, стабилна и не е лесно да се скрши, можат да работат со вашиот фен или пегла; навивам клипови се изработени од квалитетни пластични, доволно за вашата долго време се користи.Удобен дизајн : овој стаорец опашка чешел е дизајниран со долги и тенки нерѓосувачки челик рачка, која е соодветна за sectioning, коса, боја, стил на вашата косата, тоа ќе создаде повеќе фризури за вас, силна и цврста, на се справи со не е лесно да ја извадите надвор и лесен за ракување.Корисни алатки : за разлика од метал коса, игли, нашата коса клипови, доаѓаат со непречено криви гребени и криви посочи совет за точни и напор подигање и разделба на влажна или сува коса, без повреда на главата; Тоа не рѓа и својот едноставен дизајн спречува инциденти.Повеќе апликации : оваа фризура одговара е погоден за сите видови на луѓе кои сакаат да се промени нивниот стил со себе; Тоа е лесен и лесно да се носат, кој е лесен за туристички или деловни патувања, чешел не заземаат премногу простор во вашата торба; Тоа е исто така погоден за салони за коса и убавина продавници.Боја : Виолетова.

Детали

Свеж

Избор на клиенти