.

.

New
Grtdrm Преносни Метален Чешел, Минималистички Џеб Златна Коса Чешел за Жени Мажи Унисекс

Grtdrm Преносни Метален Чешел, Минималистички Џеб Златна Коса Чешел за Жени Мажи Унисекс

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Материјал : Висок квалитет метални легури,трајни доволно за долго време се користи.Големина : 5.0 инчи x 1.3 инчи, совршен џеб големина одговара.Тежина : 1.1 унца.Исклучително стилски, совршен рака чувство.Мини чешел имаат парична казна заби, совршен за секоја коса видови.Пакетот вклучува : 1pcs чешел.Еко-пријателски, издржлив, отпорен на корозија, и противалергиски.Огледало Заврши, мазна на допир.Елегантен изглед, мала големина за да се земе во вашиот џеб или паричникот секојдневно.За двете маж и жена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти