.

.

New
Parcelona француски Сјајни Школка Браун Celluloid 2 Парчиња Добра Потпора До направите 16 Заби Коса Страна Чешли -2.75 Инчи (2 Парчиња)

Parcelona француски Сјајни Школка Браун Celluloid 2 Парчиња Добра Потпора До направите 16 Заби Коса Страна Чешли

DEN 214.80

Стока
Достапно.

Направени во Франција; Коса додатоци од Parcelona. 16 Заби Страна Чешел со вечен луксузен сјајна завршница.Големина : Прибл. 7.5 cm; 2.75 инчи (пакетот вклучува 2 страна чешли).Погоден за парична казна, долга коса видови; пресврт и обезбеди мали делови од косата или да креирате страна зафати фризура.Желка-Школка термин се користи за да се опише моделот направени во смоли и пластика на жолто кафеава swirls и бои.

Детали

Свеж

Избор на клиенти