.

.

New
2 Парчиња Мали Патна Чанта Коса Detangling Чешел,Целулоза Широк Заби Џеб Чешел за Густа Кадрава Брановидна Коса,Коса Detangler Чешел За Мокра и Сува Коса,Желка-Школка

2 Парчиња Мали Патна Чанта Коса Detangling Чешел,Целулоза Широк Заби Џеб Чешел за Густа Кадрава Брановидна Коса,Коса

DEN 167.76

Стока
Достапно.

2-ВО-1 ЖЕЛКА-ШКОЛКА ЧЕШЕЛ СЕТ : 1piece желка чанта чешел широк забот и 1piece желка се справи со чешел за дневна нега на коса.овие желка чешел е дизајниран да безболно планирам низ косата без влечење, спречување на оштетување за време и без да си ја почеша главата.лесно detangles сите типови коса.се елиминира јазли и tangles без напор од природни,дебели,брановидна и кадрава влакната.ШИРОК И ЗАОБЛЕНИ ЗАБИ ДИЗАЈН : широк заб желка чешел се дизајнирани да се изедначи долга,густа коса,влажно или суво.рачно изработени од големи листови на целулоза ацетат.овој материјал е тактилни,флексибилни и силна,не-нафта врз пластични добиени од растенијата кои е утврдено да се создаде помалку статичен во косата.овој широк чешел совршен за на плажа,да се задржи во вашата торба или чанта и за патување.ДНЕВНА НЕГА на КОСА СОВРШЕНА АЛАТКА : Широк заб detangler чешел,многу флексибилни,трајни и водоотпорен,рака видов-намали со специјални кружни пили и рака полиран,добро е да се шири природни масла од скалпот на косата кога се чешла,да се подобри циркулацијата на крвта и намалување на губење на косата.голема туш чешел за жените и мажите да detangle кадрава коса кога шампон или примена на средството за смекнување на косата.исто така се идеални како стил брада чешел за мажи.ПОДАРОЦИ ЗА ЖЕНИ И МАЖИ : На трајни широк заби чешел е задолжително за detangling влажна коса, бидејќи многу коса може да се лизга низ заби, што значи помалку кршење на вашата коса и detangle без месинг со обликот на кадрици.правоаголна дизајн го прават тоа лесно и удобно да зафат како што стил на вашата коса.оваа celuloid широк заб чешел може да се роденден подароци,годишнина подароци,ден на мајката подароци,дипломирањето, подароци,денот на вљубените подароци,итн.ERVICE ГАРАНЦИЈА : Безусловна 100% гаранција во сите наши гребло чешел, celulose ацетат француски коса чешли се направени со одличен квалитет за вашата дневна косата потреби, но ако не сте задоволни од било која причина да ги споделите со нас и примате не-кавга наплата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти