.

.

New
Кент R5T НА ЕН Ограничено Издание Сите Крупни Косата Detangling Чешел Широк Заби Облекување Чешел за Густа Кадрава Брановидна Коса. Косата Detangler Чешел за Чешлање Стајлинг

Кент R5T НА ЕН Ограничено Издание Сите Крупни Косата Detangling Чешел Широк Заби Облекување Чешел за Густа Кадрава

DEN 288.00

Стока
Достапно.

Облекување Чешел : 6.5 Инчи НА ЕН Limited Edition, Желка-Школка заврши.Овој широк-заб чешел е дизајниран да безболно планирам низ косата без влечење, спречување на оштетување за време и без да си ја почеша главата.Лесно detangles сите типови коса.Се елиминира јазли и tangles без напор од природни, дебели, брановидна и кадрава косите, Тоа ќе ви помогне стил на косата, без губење на обем.Напор планирам : Ова го виде намали, парична казна заби чешел и широк detangler чешел рака е полиран и buffed да се создаде мека заоблени заби кои ќе го стимулира вашиот скалпот или на кожата.Microscopically мазна заби стимулира природните масла во внатрешноста на кутикулите на косата како вашата коса е чешлани, флексибилни, трајни и водоотпорен.Рачно изработени Кент чешел : рачно изработени од големи листови на целулоза ацетат, наместо да се моделирани.Овој материјал е тактилни, флексибилни и силна, не-нафта врз основа добиени од растенијата кои е утврдено да се создаде помалку статичен во косата, и се виде-се сечат за да се обезбеди непречено површината дека нема да се повлече или финтата фоликулите на косата.Дневна нега на коса : Убаво трајни Голем салон со големина чешел за дневна нега на коса без да си ја почеша главата.Помага стимулира фоликулите на косата, да се Подобри циркулацијата на крвта и намалување на губење на косата.Голема туш чешел за жените и мажите да detangle кадрава коса кога шампон или примена на средството за смекнување на косата. 100% Задоволство Гаранција : Кент е светски најстарите четка производителот од 1777. Со гордост прикажување на Царската Наредба на Кралицата.Ние гарантираме ќе ви се допаднат нашите производи!.Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на сите наши клиенти.Без прашања праша.Ако не сте воодушевен со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас!!, ние ќе ви даде замена или враќање на средствата.Големина на : 1 ПАКЕТ | Боја : Б-Limited Edition.

Детали

Свеж

Избор на клиенти