.

.

New
Remerry 4 Парчиња Коса Detangling Чешел Желка Широк Заб Чешел Celluloid Големи Чешел Detangler Чешел Стил Чешел за Долга и Кратка Коса, Кадрава и Права Коса

Remerry 4 Парчиња Коса Detangling Чешел Желка Широк Заб Чешел Celluloid Големи Чешел Detangler Чешел Стил Чешел

DEN 228.00

Стока
Достапно.

Износот на пакет : ќе добиете 4 парчиња чешли во 4 бои, која е идеална за нега на коса алатка, соодветна големина го прави тоа можно за вас да го стави во вашиот фармерки или во задниот џеб и кеси, па можете да зетот на вашата коса во секое време и насекаде.Квалитет на материјалот : во овој чешел е направен од голем лист celluloid ацетат, кој е еден вид на безбедно материјал кој ќе не направи штета на човечкото тело, овој чешел е здрав и тешко да се пробие, таа има заоблени рабови дека нема да наштети на вашиот скалп, покрај тоа, тоа е флексибилен и да се добри во отпор пресврти, виткање и капки, лесни, нема да донесе оптоварување при користење.Широк-заб дизајн : широк-заби чешел е дизајниран за да се спречи губење од кршење или чешање на главата при користење, овозможувајќи им на косата да слајд безболно, без да се влечат, и заплитане повеќето типови коса без напор, ова чешел може да се примени на прав, кадрави, дебела и тенка коса, особено добар за кадрава коса, тоа им помага да се стил на косата, без губење на навивам.За нега на коса алатка : кога прочешлување на вашата коса со овој чешел, можете да масажа на вашиот скалп, кои не само што ја прави вашата коса здодевна, но, исто така, го прави вашиот скалп добие соодветна грижа, исто така, може да се примени при миење на косата или примена на средството за смекнување на косата.Прекрасен роденден подарок : овие чешли се практични и убава, можете да им даде на овој широк заб чешел како внимателен присутна за да се вашите најблиски, како љубовник, девојка, жена, мајка, ќерка, вашиот пријател, или дури и себе си за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ и така натаму.Лесен и пренослив : На чешли се светлина во тежина, лесен за носење, лесно за чување во вашата торба, чанта или ранец и можете да го извади тоа секогаш кога сте надвор да се среди вашата коса.Прилично шема дизајн : Секое чешел има желка и celluloid шема, која ги прави практично чешел убава и шармантна, и на жените и на мажите ќе бидат љубители на тоа.Спецификации : Димензии : како на сликата shows Color : како на сликата shows Material : celluloid acetate Package вклучува : 4 x Коса detangling combs Warm белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Посочи делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.

Детали

Свеж

Избор на клиенти