.

.

New
Honbay 1PCS Ретро Декоративни Мода Жените Косата Чешли Кристал Цвет Hairpin Чешел Клипови за Свадба или на Партијата

Honbay 1PCS Ретро Декоративни Мода Жените Косата Чешли Кристал Цвет Hairpin Чешел Клипови за Свадба или на Партијата

DEN 191.76

Стока
Достапно.

Пакетот вклучува : 1 PCS Исклучителна Кристал Коса Чешли.Материјал : Стакло, Кристал и Легури.Капацитет : 90*90mm/3.54*3.54 инч.Нема да се наведнуваат лесно, совршен за сите типови на коса и лесно да се носат.Прекрасен дијамант цвеќиња и домот, монистра, телото на pin изгравирани со исклучителна модели, уникатен ретро занаети, значи дека вие сте повеќе убава и шармантна.Материјал : стакло, кристал и алуминиумски Боја : шарени Овој исклучителен кристал haircomb е најдобар избор за свадба коса додатоци, деверуша headwear, годишнина, голем дар, посебен повод, топка, ретро партија или тема девојка ноќта, и, исто така, погодна за вашиот секојдневен живот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти