.

.

New
BasicForm Виткање Дрвени Брада Чешел, Фино-Заб, Врежани Шеќер Черепот Подарок, За Мажи Брада, Мустаќи, Коса - Џеб Големина

BasicForm Виткање Дрвени Брада Чешел, Фино-Заб, Врежани Шеќер Черепот Подарок, За Мажи Брада, Мустаќи, Коса

DEN 359.28

Стока
Достапно.

ПОЖЕЛНО ПОДАРОК – не Постои ништо подобро од облекување и чешлање добро.Даде брада мажите во вашиот живот подарок дека тие ќе ги користат секојдневно.Вашиот сопруг, дечко, татко, син, или брат ќе мисли на вас секој пат кога тие ги користат оваа убава чешел.ВИТКАЊЕ ДИЗАЈН - Оваа мала големина чешел може да биде лесно да се врши кога ќе излезе.Виткање дизајн се штити чешел забите и се чувствува безбеден кога седат во вашиот џеб.Криви работ на чешел ви овозможува да го отворите лесно.ПОВЕЌЕ ПРЕДНОСТИ – Оваа парична казна-заб чешел е солидна и нема да се скрши.Тоа detangles брада или текстура на косата лесно, и го намалува губење на влечење.ПРЕМИУМ ВРЕЖАНИ Изработени од црна абонос дрво, таа се чувствува цврсти во својата рака!Шеќер черепот гравирање е популарни, но уникатно на чешел.Се ПРИМЕНУВААТ ЗА БРАДА ПРОИЗВОД - чешел помага да се дистрибуираат на нафта или брада восок, на три мали дупки на задниот дел од четка може да помогне да се дифузни мирисот на нафта лево.

Детали

Свеж

Избор на клиенти