.

.

New
3 Парчиња Различни Големини на Истакнување на Чешел Поставите Ткаење на Коса и Чешел Најлон Надразнување Чешел со Стаорец Опашка за Жени Мажи Косата Коса Салон Barbers

3 Парчиња Различни Големини на Истакнување на Чешел Поставите Ткаење на Коса и Чешел Најлон Надразнување Чешел

DEN 263.76

Стока
Достапно.

Косата чешел сет : постојат 3 парчиња на различни големини на истакнување чешли во пакет, и боја од нив е црна, класичен и едноставен, која може да ги задоволи секојдневните потреби за создавање на различни стилови на косата; исто така Можете да ги споделите со членовите на вашето семејство и добри пријатели.Сигурен материјал : ткаење на коса и чешел е направен на квалитетот најлон чешел заби и нерѓосувачки челик стаорец опашка рачка, цврста и силна, не е лесно да се пробие или ' рѓа, кои служат за долго време не е голем проблем. 3 Различни заби големини : нашата најлон надразнување чешли доаѓаат во 3 различни заби големини, вклучувајќи широк заби, средни заби и парична казна заби, и ширина помеѓу забите е 0,08 инчи/ 2 mm, 0.06 инчи/ 1.5 mm и 0.04 инчи/ 1 mm соодветно, suiting многу различни типови коса.Лесен за користење : секој од овие foiling разделба чешли е околу 10 x 1.4 инчи/ 25.3 x 3.5 цм и должина на рачки е околу 4 инчи/ 10 cm, доволно долго за да се одржи или да ги собереш коса, лесно за вас да ги користите.Широк спектар на употреба : овие стаорец опашка коса чешли може да се примени за коса салони, barbershops и козметички салони да се создаде различни стилови на косата, како и боење на косата, кадрава коса и повеќе; Во прилог, можете да ги користите во домови и домови за лична употреба, со што на вашата коса изгледаат tidier.Искрена присутни : Можете да го испратите овие ткаење коса чешли, како подароци за да ја испратите до вашите мајки, девојка, пријатели, соученици, колеги, соседи, а повеќе на Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените и роденден.Поедноставно да ги носите : Овие најлон надразнување чешли се преносни и компактен, простор-за заштеда на енергија и лесни, кои можат да бидат зачувани во вашиот ранци или чанти, погодно за вас да се земе заедно, кога сте на одмор или бизнис патувања.Карактеристики : Материјал : најлон чешел заби и нерѓосувачки челик стаорец опашка се справи со Боја : црна Max size : тркалезна 10 x 1.4 инчи/ 25.3 x 3.5 цм Ширина помеѓу забите : околу 0.08 инчи/ 2 mm, 0.06 инчи/ 1.5 mm и 0.04 инчи/ 1 мм Вкупно : 3 парчиња Пакетот вклучува : 3 x Различни големини на истакнување на чешел поставува Забелешка : Укажа предмети може да вклучуваат, ве молиме, чувајте ги подалеку од мали деца.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти