.

.

New
Нерѓосувачки Челик Коса Чешли Анти-Статички парична Казна Сечење Чешел Широк парична Казна Заби Чешел Рамен Врвот Чешел Стаорец Опашка Чешел Берберот Надразнувањ

Нерѓосувачки Челик Коса Чешли Анти-Статички парична Казна Сечење Чешел Широк парична Казна Заби Чешел Рамен

DEN 167.76

Стока
Достапно.

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик,анти-статички, отпорни на топлина, отпорни доволно за долго време се користи.Јасно чешел заби кои не гребење на скалпот или оштетување на косата. 【Удобен дизајн】Широк парична Казна Заби Чешел:коса чешли со парична казна и широк заб дизајн се погодни за чешла, sectioning и стил кои ги избегнува влечење, заплитане или оштетување на вашата коса, идеален за чешлање коса и коса салон стил。со збиени заби, метална опашка чешли може да чешел косата лесно, правејќи ја косата мазна и не е лесно да се биде заврзана.Стаорец Опашка Чешел : можете да ги користите тенки да се справи со дел на вашата коса, што е погодно да се направи коса стил;. 【Спецификации】 Широк парична Казна Заби Чешел : Големина(21.3 x 2.8 cm/ 8.38 x 1.1 инчи);Стаорец Опашка Чешел : (23 x 2.6 cm/ 9 x 1 инчи);се справи со чешел : Големина(22 x 4.3 cm/ 8.66 x 1.69 инчи). 【Широка примена】стил чешли се погодни за вашата секојдневна употреба, удобно да се користат, тие може да се примени во косата салони за коса за сечење, обликување или боење, тие се исто така убави подароци за вашите пријатели и членови на семејството.

Детали

Свеж

Избор на клиенти