.

.

New
1 Нога Рака и 2 Прстен-Един Костец Прстен-Con за Nintendo Switch Одговара Авантура Игра,Не се Лизга Костец и Прилагодливи Нога Рака Компатибилен со Switch Фитнес Јога Прстен Ед?

1 Нога Рака и 2 Прстен-Един Костец Прстен-Con за Nintendo Switch Одговара Авантура Игра,Не се Лизга Костец и

DEN 479.76

Стока
Достапно.

1.(Само Ремени, Без Прстен Един)Вметнете Jon-Con во Ринг-Един Нога и Рака соодветно, СЛОБОДНИ РАЦЕТЕ ОД СЕГА : Со овој нога стапица,не мора да се одржи на Joy Con контролер,само внесете ја во рака и можете да се чувствуваат целосно слободно да ја играат играта и да уживате во вашето одговара авантура време!,новиот Прстен-Един Нога и Рака додатоци се одговори на вашата реалниот свет движења, овозможувајќи им на играта да ги претвори во во-игра активности. 2.Две не се лизга, пот-абсорбента костец, која може да се отстрани за чистење кога валкани.Тоа е погодно да се користи прстен-един.Ponwec прстен-един костец се направени на премиум ЕВА сунѓерот,Кој може да им овозможи на анти-лизгање искуство. 3.На нога маска е дизајниран за да одговараат на авантура на прстен.Удобно платно, лесен за одржување и погоден за повеќето нога големини : има прилагодливи Велкро ремени, па може да се прилагоди на должината да одговара на големината на возрасни и дете нозе.лесен и удобен.Комбинацијата на тренингот и игри го прави тренингот повеќе забава. 4.Тоа не е само најдобар подарок за Nintendo-junkie,но, исто така, се убав подарок за семејството,Подарок Пакет Пакет производи во подебел krabičkách да се обезбеди интегритет на производи да се купи.Можете да играте со вашите пријатели заедно.Ногата Рака додатоци се одговори на вашата реалниот свет движења, овозможувајќи им на играта да ги претвори во во-игра активности. 5.Пакет Содржина : нога ремени и 2 зафат(не се вклучени прстен-един & игра) Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Потоа повторно реализација на нови или реконструкција во целост.Ве молиме да бидат сигурни да се купи!.Боја : Црвена Сина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти