.

.

New
NEXiLUX Жичен Контролер Кој Турбо за Nintendo Прекинувач, КОМПЈУТЕР, USB и Андроид во ЖИВО

NEXiLUX Жичен Контролер Кој Турбо за Nintendo Прекинувач, КОМПЈУТЕР, USB и Андроид во ЖИВО

DEN 359.76

Стока
Достапно.

7.00 ft кабелот должина.Отстранлив боја ленти (пластика, не налепници.Изберете бојата што сакате).Програмабилни турбо копчиња.Не nfc, се тркалаат или gyroscope поддршка.Полна големина жичен контролер за nintendo префрлете се обезбедува повеќе egronomic и запознаени се чувствуваат отколку со радост-лошите страни сам.Со 80"+ кабел должина, контролер обезбедува доволно растојание за да седат назад и да уживате во вашиот switch забава.Програмабилни турбо копче за секое лице и активирањето на копчиња значи намалена употреба и tare на вашата рака и контролер.Идеален за точноста, одговор и ергономски се чувствуваат.Контролорот не содржи nfc читач, вибрации и gyroscope така игри кои бараат нема да бидат компатибилни.Приклучоци во usb порта и, исто така, работи со андроид во живо.

Детали

Свеж

Избор на клиенти