.

.

New
PartEGG Вистински ОЕМ Замена Копчето Модул Аналогни Thumbstick за Nintendo Switch Joycon Контролорот или да се Префрлиш Лајт Стап (2020 Издание)

PartEGG Вистински ОЕМ Замена Копчето Модул Аналогни Thumbstick за Nintendo Switch Joycon Контролорот или да

DEN 143.76

Стока
Достапно.

Оваа замена е совршено за решавање на лебдат, лепење или погрешни аналогни контроли ако чистење тогаш не се работи.Тоа исто така може да се користи за да се гумени кога стапчиња се носат или исчезнаа.Оваа целосна модуларен аналогни џојстик копче за контрола е компатибилен со сите региони на Nintendo Switch Лајт или да се Префрлиш и може да се инсталира на левата или десната страна.Ќе добиете : 1x Joysticks за Прекинувач (Црна).Замена на Аналогни Thumbstick модул за Префрлање Лајт или да се Префрлиш на конзоли.Компатибилен со левата или десната страна на Прекинувач / Прекинувач Лајт конзола САМО.Решавање на лебдат, лепење или погрешни аналогни контроли за Вклучете или Исклучете Лајт.Бара техничка инсталација, ве молиме консултирајте се со стручњак ако сте несигурни. (Шрафцигер Не се вклучени).Оваа замена е совршено за решавање на лебдат, лепење или погрешни аналогни контроли ако чистење тогаш не се работи.Тоа исто така може да се користи за да се гумени кога стапчиња се носат или исчезнаа.Оваа целосна модуларен аналогни џојстик копче за контрола е компатибилен со сите региони на Nintendo Switch Лајт или да се Префрлиш и може да се инсталира на левата или десната страна.Ќе добиете : 1x Joysticks за Прекинувач (Црна).

Детали

Свеж

Избор на клиенти