.

.

New
JOYTORN Скокаат Јаже за Nintendo Switch Скокаат Јаже Предизвик Игра, Прилагодлив Скокање Јаже (9.84 ft) со 2 Joycon Handgrips

JOYTORN Скокаат Јаже за Nintendo Switch Скокаат Јаже Предизвик Игра, Прилагодлив Скокање Јаже (9.84 ft) со 2

DEN 263.76

Стока
Достапно.

Скокни Јаже Предизвик : Ние знаеме дека Скокаат Јаже Предизвик е бесплатна игра.Ние дизајниран оваа Скокаат јаже за да се подобрат сите гејминг искуство во текот на оваа специјална време.Тоа не само вежби нашите тела, но, исто така ни овозможува да уживаат во играта!.Со високи Перформанси : Скокни јаже ви обезбеди добар избор за фитнес, тренингот, губење на тежината и боди билдинг.Тоа е исто така опремен со 2 joycon контролер костец,се Осигура дека вашиот joycon нема да биде фрлена надвор.Прилагодлива Должина & Удобен Справува со : Скок јаже дизајниран 9.8 ft и одговара за сите жени, мажи и деца, лесно да се прилагоди кои може да се намали вишокот според вашиот височини.Дебела & Здрав : Скокни јаже е специјално дизајнирана за подобрување на мускулна напнатост на целото тело.На 6mm јаже се направени подебели и повеќе здрав во споредба со 4mm нормално јаже.Јажето се направени од Полиестер обезбедување на flexiable чувство.Вистинско Задоволство : Најдобар квалитет и услуга е нашата цел, ако имаш проблем да се "Joytorn скок јажиња" ве молиме контактирајте со нас.Ние и ветуваме да ве остават без никакви грижи, ве молиме да се купи со доверба.Брза испорака страна .Добредојдовте На JOYTORN Продавница!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти