.

.

New
SELCRAFT 240PCS Бел/Црн Вез ThreadCross Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins Занает Hogard num.4128

SELCRAFT 240PCS Бел/Црн Вез ThreadCross Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins Занает Hogard

DEN 1127.76

Стока
Достапно.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО - Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Вез конец може да се употребува за вез, крстот бод, пријателство нараквици, кесички, tassels, перници, роденден картички, играчки, украси, ракавици, шалови и така натаму.DIY handcrafts за деца.Материјал : висок квалитет на акрилик embroider светла боја, стереоскопски, висока цврстина, отпорност на абење, не исчезнат, не frizzy скршен лесно.крстот бод линија користејќи го истиот процес на производство.Уникатен mercerization технологија за боење на процесот комплекс.Погоден за домашни, рака-крои, DIY и други сцени.Идеален за конвенционалните и индустриска машина крои.Оваа корисна тема може да се користи и за двата рака & машини за шиење.Материјал : Полиестер.Боја : видете слика.

Детали

Свеж

Избор на клиенти