.

.

New
100pieces Крстот Бод Тема Везови Конец за Шиење-Крос Бод Теми-Занаети Конец-Вез Конец Организатор Кутија-Вез Конец за Облека-Рака Извезени Нишка

100pieces Крстот Бод Тема Везови Конец за Шиење-Крос Бод Теми-Занаети Конец-Вез Конец Организатор Кутија-Вез

DEN 1127.76

Стока
Достапно.

100pieces Кутија поставувате Различни Бои Везови конец од 100% памук, крстот бод теми Секое парче е една боја за секоја боја е 8 метри и 6 насоки colorfast.Заробени Памук е најпознатите разноврсна везови навој и може да се користи за слободен стил и смета тема везови и е особено популарна за Крстот Бод.Користете го тоа со комбинација со Волна, Металик Конец, Свила Конец и Rayon Тема конец.Одбраниот за крстот бод љубители на везови Цвеќиња, Овошје, Животни, Природни Сцени, Цртан филм Ликовите и други занает проекти.Употреба : Плетење, Капчиња, Ткаење, Крстот Бод, Рачно Плетење, Шиење, Везови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти