.

.

New
Abbraccia 2 Поставува Везови Дополнителен Комплет Симпатична Alpaca Шема, Крстот Бод Обрачот 15

Abbraccia 2 Поставува Везови Дополнителен Комплет Симпатична Alpaca Шема, Крстот Бод Обрачот 15

DEN 465.60

Стока
Достапно.

Таписерии и јасно печатење везови крпа, погоден за почетници, занаетите љубовници.Исто така, совршен за десктоп декорација, дома ѕид виси или украс и DIY проект занает.Готовиот производ е добар подарок за деца, роднини, пријатели, мајки, итн.Вез стартер колекции со шема, DIY везана колекции.Вода растворлив мастило, лесно се мие исклучи кога ќе се направи шевови на вашиот дизајн.Опис : - Вез стартер колекции со шема, DIY везана колекции. - Таписерии и јасно печатење везови крпа, погоден за почетници, занаетите љубовници. - Вода растворлив мастило, лесно се мие исклучи кога ќе се направи шевови на вашиот дизајн. - Готовиот производ е добар подарок за деца, роднини, пријатели, мајки, итн. - Исто така, совршен за десктоп декорација, дома ѕид виси или украс и DIY проект занает.Спецификација : - Материјал : Памук - Вез Обрачот Дијаметар : Прибл. 15 cm / 5.91 инчен - Крпа Големина : Прибл. 30 x 30 cm / 11.81 x 11.81 inch Package вклучува : везови крпа, игли, конци, крстот бод обрачот, цртежи.Една линија е во 6 насоки и треба да се подели кога се користи. (бројот на нишки според цртежи)Пакетот Вклучува : 2 Сет на Везови Стартер Kits Note : Овој производ е рачно производство материјал пакет, не-готови производи.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти