.

.

New
Yctze 22mm Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Спојки Лост, 22mm Универзален Мотор Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Црна CNC Алуминиум

Yctze 22mm Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Спојки Лост, 22mm Универзален Мотор Хидраулични Сопирачки Спојки Лост

DEN 918.96

Стока
Достапно.

4 во тоа Како да го Користите : 1.★Користење на моделХидраулични Сопирачки Спојки Рачката е погодна за R1 Р3 R6 Fz-07 Fz-09 MT07 MT09, погоден за ZX-6 R ZX-10 R, погоден за CBR250 RR, погоден за и погоден за Nellie, модел. Отстранување на сопирачките и спојката рачка на оригиналниот мотор 2. ★Користење на моделХидраулични Сопирачки Спојки Рачката е погодна за R1 Р3 R6 Fz-07 Fz-09 MT07 MT09, погоден за ZX-6 R ZX-10 R, погоден за CBR250 RR, погоден за и погоден за Nellie, модел. Инсталирате, го поврзете и за дебагирање . ★Изглед дизајн2 хидраулични сопирачки спојки лост собири се дизајнирани во согласност со општа намена и дизајн, во согласност со оригиналниот OE број и контрола на квалитет, целокупниот изглед на рогови, што го прави автомобилот преглед и формата многу хармонично.Ова ќе биде вашиот најдобар купите опција. ★Користење на моделХидраулични Сопирачки Спојки Рачката е погодна за R1 Р3 R6 Fz-07 Fz-09 MT07 MT09, погоден за ZX-6 R ZX-10 R, погоден за CBR250 RR, погоден за и погоден за Nellie, модел. ★Висока-квалитет, избор на материјалиХидраулични Сопирачки Лост усвојува целосно CNC фалсификувани алуминиум материјал, и на површината се третира со црн спреј бои, кои не е лесно да исчезнат,издржливи и трајни, не е лесно да се скрши, и е доказ за оксидација.Ова ќе биде вашиот најдобар купите опција.Ова ќе биде вашиот најдобар купите опција.

Детали

Item Type:
Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly
Material:
Aluminium Alloy
Fitment:
Universal for 22mm handbar of motorcycle :
Fit for 400CC and Below models :
Such as:
Fit for R1 R3 R6 Fz-07 Fz-09 MT07 MT09 :
Fit for NINJA ZX-6R NINJA ZX-10R :
Fit for :
CBR250RR :
Piston Size:
Approx. 10mm/0.4in
How to Use:
1. Remove the brake and clutch handle of the original motorcycle :
2. Install the product to its original location :
3. Install it, connect it :
and debugging . :
Package List:
2 x Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly :
Свеж

Избор на клиенти