.

.

New
Ymiko 22mm 7/8inch Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Универзална Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Кочница Рачката се Справи со Црна CNC Алумини

Ymiko 22mm 7/8inch Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Универзална Хидраулични Сопирачки Господар

DEN 240.00

Стока
Достапно.

【Широк Одговара】Универзален тип, погоден за сите 22mm handlebars, со сопирачките и спојката вклучите приклучоците. 【Подобри Перформанси】На 14ml предна кочница на резервоар за гориво со течни ниво набљудување огледало прави сопирање акција за почиста и побрз одговор, и е совршено компатибилни со мотоцикли на различни преместувања. 【Премиум Квалитет】Висок квалитет на мотоцикл хидраулични спојки се справи може да обезбеди одлична сопирање ефект и зголемување на притисокот. 【Добро Направени】Целосно CNC фалсификувани алуминиум материјал, целокупниот изглед на ox рогови, контура форма е повеќе хармоничен.На површината се третира со црн спреј бои, кој има висока издржливост и не избледуваат. 【Се грижи Слободен】Ние сме посветени да се создаде најдобар производ, услуга за секој клиент и да се Обезбеди Квалитет на Уверување и Гаранција за враќање на Пари за да се осигура дека може да се купи без било какви загриженост, Ако овој производ не ги исполни вашите очекувања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се справи со додека не сте задоволни.

Детали

Свеж

Избор на клиенти