.

.

New
Homyl Право Хидраулични Сопирачки Спојки Држела Собранието Господар Caliper Цилиндар за Нечистотија Велосипед АТВ 50~125cc (Црна)

Homyl Право Хидраулични Сопирачки Спојки Држела Собранието Господар Caliper Цилиндар за Нечистотија Велосипед

DEN 883.20

Стока
Достапно.

* Поправи во 7/8" Право Handbar само. * 100% Сосема нов и висок квалитет. * Фикс структура и хидрауличниот систем може да бидат различни, можеби Ќе треба да се направи мала измена со youself. * Со Master Цилиндар Пумпа & поврзете M10mm. * Универзална одговара варира четири удари 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc АТВ Dirt велосипеди.Опис : - 100% Сосема нов и висок квалитет. - Универзална одговара варира четири удари 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc АТВ Dirt велосипеди. - Го поправи во 7/8" Право Handbar само. - Со Master Цилиндар Пумпа & поврзете M10mm - фикс структура и хидрауличниот систем може да бидат различни, можеби Ќе треба да се направи мала измена со youself. - Ве молиме проверете ја големината внимателно пред вашиот purchase Package Вклучува : 1x Право Хидраулични Сопирачки Господар Cylinder Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Детали

Свеж

Избор на клиенти