.

.

New
figatia Лево Хидраулични Сопирачки Спојки Држела Собранието Господар Caliper Цилиндар за Нечистотија

figatia Лево Хидраулични Сопирачки Спојки Држела Собранието Господар Caliper Цилиндар за Нечистотија

DEN 1149.60

Стока
Достапно.

Универзална одговара варира четири удари 50cc 70cc 110cc 125cc АТВ Dirt велосипеди.На фикс, структура и хидрауличниот систем може да бидат различни, можеби Ќе треба да се направи мала измена со youself.Поправи во 7/8" Левата Лента само.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да купите. 100% Сосема нов и висок квалитет.Опис : - 100% Сосема нов и висок квалитет. - Универзална одговара варира четири удари 50cc 70cc 110cc 125cc АТВ Dirt велосипеди. - Го поправи во 7/8" Левата Лента само. - Го поправи структура и хидрауличниот систем може да бидат различни, можеби Ќе треба да се направи мала измена со youself. - Ве молиме проверете ја големината внимателно пред вашиот purchase Package Вклучува : 1x Лево Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар.

Детали

Свеж

Избор на клиенти