.

.

New
Хидраулични Сопирачки Спојки Рачката на Собранието,22mm Универзален Мотор Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Црна CNC Алуминиум

Хидраулични Сопирачки Спојки Рачката на Собранието,22mm Универзален Мотор Хидраулични Сопирачки Спојки Лост

DEN 1250.40

Стока
Достапно.

【Применуваат】Универзален тип, погоден за сите 22mm handlebars, со сопирачките и спојката вклучите приклучоците. 【Компатибилност】На 14ml предна кочница на резервоар за гориво со течни ниво набљудување огледало прави сопирање акција за почиста и побрз одговор, и е совршено компатибилни со мотоцикли на различни преместувања. 【Одличен Квалитет】Висок квалитет на мотоцикл хидраулични спојки се справи може да обезбеди одлична сопирање ефект и зголемување на притисокот. 【Високо квалитетен материјал】Целосно CNC фалсификувани алуминиум материјал, целокупниот изглед на ox рогови, контура форма е повеќе хармоничен. 【Издржливи во Употреба】На површината се третира со црн спреј бои, кој има висока издржливост и не избледуваат.Спецификација : Предмет Тип : Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Материјал : Алуминиум Легура Клипот Големина : Прибл. 10мм/0.4 во тоа Како да го Користите : 1. Отстранување на сопирачките и спојката рачка на оригиналниот мотор 2. Инсталирање на производ во неговата оригинална локација 3. Инсталирате, го поврзете и за дебагирање .Пакет Листата : 2 x Хидраулични Сопирачки Спојки Рачката на Собранието.

Детали

Свеж

Избор на клиенти