.

.

New
Хидраулични Сопирачки, Лост, 22mm Универзален Мотор Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Црна CNC Алуминиум за R1 Р3 R6 Fz-07 Fz-09 MT07 MT09 ZX-6R ZX-10R CBR250RR

Хидраулични Сопирачки, Лост, 22mm Универзален Мотор Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Црна CNC Алуминиум

DEN 1017.60

Стока
Достапно.

【Широко се Користи】Оваа кочница спојки рачката има широк спектар на апликации, и да ги исполнува или го надминува фабричките спецификации, директно може да се замени за да се задоволат вашите различни потреби.Спецификација : Предмет Тип : Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Материјал : Алуминиум Легура Fitment : Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието е универзална за 22mm handbar на мотоцикл Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Одговара за 400 CC и Под модели како што се : Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Одговара за Yamaha R1 Р3 R6 Fz-07 Fz-09 MT07 MT09 Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Одговара за Kawasaki NINJA ZX-6 R NINJA ZX-10 R и Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Одговара за Хонда CBR250 RR Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Одговара за Suzuki Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Одговара за Benelli Клипот Големина : Прибл. Инсталирање на производ во неговата оригинална локација 3. 【Одлична Сопирање】Висок квалитет на мотоцикл хидраулични спојки рачка има одличен ефект на сопирање и зголемен притисок, погоден за сите 22mm handlebars и 400 CC и под модели, со кочница и спојки се префрлите приклучокот.Бренд : EVGATSAUTO 1. Инсталирате, го поврзете и за дебагирање .

Детали

Item Type:
Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly
Material:
Aluminium Alloy
Fitment:
Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly is universal for 22mm handbar of motorcycle :
Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly Fit for 400CC and Below models :
Such as:
Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly Fit for Yamaha R1 R3 R6 Fz-07 Fz-09 MT07 MT09  :
Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly Fit for Kawasaki NINJA ZX-6R NINJA ZX-10R :
Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly Fit for Honda CBR250RR  :
Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly Fit for Suzuki  :
Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly Fit for Benelli :
Piston Size:
Approx. 10mm/0.4in
How to Use:
 
1. Remove the brake and clutch handle of the original motorcycle :
2. Install the product to its original location :
3. Install it, connect it  and debugging . :
Package List:
2 x Hydraulic Brake Clutch Lever Assembly :
Свеж

Избор на клиенти