.

.

New
Mitee-Залак менгеме на назад Вилица 4 Менгеме Сет со Дупки за Монтажа (1)

Mitee-Залак менгеме на назад Вилица 4 Менгеме Сет со Дупки за Монтажа (1)

DEN 871.20

Стока
Достапно.

Менгеме на назад Вилица Сет, менгеме на назад Вилици, 4 во Големина, За Употреба Со 4 во Vises, Ниска Профил Стегање на Оваа листа е.Менгеме на назад Вилица Сет, менгеме на назад Вилици, 4 во Големина, За Употреба Со 4 во Vises, Ниска Профил Стегање Овој оглас е за pkg.на 2. Технички Спецификации Објект менгеме на назад Вилица Поставите Тип на менгеме на назад Вилици Големина 4 За Употреба Со 4 во Vises Карактеристики Низок Профил, Стегање Број на Парчиња 2 Вклучува Grippers Пакет Количество 2.

Детали

Свеж

Избор на клиенти