.

.

New
Сара Моника Големи Сатен & Organza Rose_Deep Со Виолетова

Сара Моника Големи Сатен & Organza Rose_Deep Со Виолетова

DEN 806.40

Стока
Достапно.

Рачно Изработени Ткаенина Цвеќиња.Околу 4.75 до 5 инчи во дијаметар.Dual Коса и Pin Клип Поддршка.Сатен и Стриже Organza Ткаенини.САРА МОНИКА Големи Сатен и Organza се Зголеми.Оваа роуз е околу 4.75 инчи во дијаметар, се дава или зема .25 од очигледна.На сатен и стриже organza ткаенини се на високо ниво на квалитет да се носи на венчаница или деверуша фустан.Но, тоа не значи дека овој цвет е само да се носи на свадби, како и неговиот поголем големина го прави тоа добро се гледа од далечина и заедно со своите трајни разноврсна pin и клип поддржувајќи го прави одличен цвет да се носат во црква хорови, танц рецитали и театарски претстави.И едноставноста на широк petal симетрични дизајн на претстава која сама по добро да повик за секојдневно носење, како и; исечени во вашата коса и закачени на вашата облека или капи.Уживајте во!Искрено, Сара Моника (Sara Моника ДОО).

Детали

Свеж

Избор на клиенти