.

.

New
Зак е Смени Его Пар На Солидна Боја Стеги Со Rhinestones Околу 8.2 См Црна Правоаголна

Зак е Смени Его Пар На Солидна Боја Стеги Со Rhinestones Околу 8.2 См Црна Правоаголна

DEN 2143.20

Стока
Достапно.

Квалитетот Мода Косата Додаток.Секојдневна Употреба за Работа или Училиште - Прибл. 8.2 cm Стеги.Одлично за Танц Покажува како ја Држи Косата & Додава Стил,Производ Димензии : Прибл 8.2 cm.Идеален како Моден Коса Додатоци за Свадби/ Партии/ Фенси Облека.Стандард време на испорака 10-14 дена по испраќањето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти